gwarancja radców prawnych

Skuteczna pomoc prawna w uzyskaniu zwrotu opłaty likwidacyjnej.

Całkowicie za darmo sprawdzimy zasadność ubiegania się o odzyskanie opłaty likwidacyjnej z polisolokaty. Nasi radcy prawni dokładnie przeanalizują Twój przypadek. Istnieje duża szansa odzyskanie zainwestowanych oszczędności.

Darmowy kontakt z naszym Prawnikiem:

tel. 885 800 865

Bezpłatna analiza zasadności odzyskania pieniędzy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TERMIN PRZEDAWNIENIA. Jeśli chodzi o zwrot pieniędzy z polisolokaty, to zastosowanie ma w tym przypadku art. 118 k.c. Artykuł ten reguluje termin przedawnienia i dla spraw związanych z odzyskiwaniem opłaty likwidacyjnej wynosi on aż dziesięć lat. Taki termin daje możliwość dochodzenia roszczeń jeszcze długi czas po rozwiązaniu lub wygaśnięciu umowy ubezpieczeniowej na życie z funduszem kapitałowym.

POLSKI INSTYTUT ODSZKODOWAŃ OFERUJE ODZYSKIWANIE OPŁATY LIKWIDACYJNEJ

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przeanalizujemy Twoją sprawę bez wstępnych kosztów i bez zobowiązań. Chcesz dowiedzieć się czy należy Ci się zwrot pieniędzy z polisolokaty? Zadzwoń! Przeprowadzimy dla Twojego przypadku darmową analizę zasadności sprawy.

WPŁACIŁEŚ PIENIĄDZE NA POLISOLOKATĘ? PRZEPADŁY CI PRAWIE WSZYSTKIE PIENIĄDZE? SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC. ZADZWOŃ LUB OPISZ W MAILU KRÓTKO ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ I JEJ KONSEKWENCJE.

Nasz radca prawny skontaktuje się z Tobą telefonicznie i za darmo przeanalizuje Twój konkretny przypadek.